Konflikty.pl to serwis tworzony przez niewielką grupę miłośników wojskowości i historii, którzy pragną się dzielić swoją pasją z internautami. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!

Dla każdej osoby chcącej dzielić się swoimi zainteresowaniami z szerokim gronem Czytelników i gotowej wnieść coś do pracy naszego serwisu znajdzie się miejsce. Szczególnie zależy nam jednak na współpracownikach mogących wspomóc nas w następujących dziedzinach:

Dział Aktualności

Jeśli lubisz być na bieżąco z nowinkami na temat przemysłu zbrojeniowego i wydarzeniami w siłach zbrojnych całego świata, to właśnie miejsce dla Ciebie. Nie jesteśmy typowym portalem informacyjnym, ale chcemy, aby każdy mógł znaleźć u nas najciekawsze i najświeższe wiadomości z dziedzin, którymi się zajmujemy.

Myślisz o karierze jako dziennikarz? Będzie to świetna okazja, aby stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie.

Wyślij wiadomość na adres: redakcja@konflikty.pl – w temacie wpisz „Aktualności”, a w treści napisz kilka zdań o sobie, szczególnie o tym, jakie tematy najbardziej Cię interesują.

Działy Technika wojskowa i Historia

Jeśli wolisz pracować nad dłuższymi tekstami, jeśli lubisz odkrywać przed Czytelnikami mało znane epizody historii albo opowiadać o dawnym lub współczesnym sprzęcie wojskowym – zapraszamy do tych dwóch działów.

Współpraca z działami Technika wojskowa i Historia nie musi być współpracą stałą i regularną. Jeżeli chcesz zaproponować nam pojedynczy artykuł, również zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość na adres: redakcja@konflikty.pl – w temacie wpisz „Artykuły”, a w treści napisz kilka zdań o sobie. Jeśli myślisz o stałej współpracy, załącz przykładowy artykuł (może być już opublikowany, a jeśli jest dostępny w internecie, wystarczy link), który dobrze zaprezentuje Twoje umiejętności. Jeśli chcesz zaproponować pojedynczy artykuł, załącz właśnie ten tekst.

Uwaga! Wszystkie artykuły z wyjątkiem felietonów komentujących bieżące wydarzenia muszą być opatrzone bibliografią!

Co oferujemy?

Redaktorzy i współpracownicy serwisu Konflikty.pl piszą u nas głównie dla własnej satysfakcji. Dzielenie się wiedzą to nasze hobby, uważamy jednak, że każda rzetelna praca musi być wynagrodzona przynajmniej w sposób symboliczny. Wszystkim naszym współpracownikom proponujemy więc upominki książkowe. Stali współpracownicy otrzymują nasze legitymacje prasowe.