Konflikty.pl to serwis tworzony przez niewielką grupę miłośników wojskowości i historii, którzy pragną się dzielić swoją pasją z internautami. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!

Dla każdej osoby chcącej dzielić się swoimi zainteresowaniami z szerokim gronem Czytelników i gotowej wnieść coś do pracy naszego serwisu znajdzie się miejsce. Szczególnie zależy nam jednak na współpracownikach mogących wspomóc nas w następujących dziedzinach:

Dział Aktualności

Jeśli lubisz być na bieżąco z nowinkami na temat przemysłu zbrojeniowego i wydarzeniami w siłach zbrojnych całego świata, to właśnie miejsce dla Ciebie. Nie jesteśmy typowym portalem informacyjnym, ale chcemy, aby każdy mógł znaleźć u nas najciekawsze wiadomości z dziedzin, którymi się zajmujemy.

Nie mamy żadnych wymogów co do regularności publikacji, żadnych dyżurów ani norm do wyrobienia. Rzetelne opisanie jednego tematu ma dla nas dużo większą wartość niż pobieżne opisanie dziesięciu tematów.

Myślisz o karierze jako dziennikarz? Będzie to świetna okazja, aby stawiać pierwsze kroki w tym zawodzie.

Wyślij wiadomość na adres: redakcja@konflikty.pl – w temacie wpisz „Aktualności”, a w treści napisz kilka zdań o sobie, szczególnie o tym, jakie tematy najbardziej Cię interesują.

Działy Technika wojskowa i Historia

Jeśli wolisz pracować nad dłuższymi tekstami, jeśli lubisz odkrywać przed Czytelnikami mało znane epizody historii albo opowiadać o dawnym lub współczesnym sprzęcie wojskowym – zapraszamy do tych dwóch działów.

Współpraca z działami Technika wojskowa i Historia nie musi być współpracą stałą. Jeżeli chcesz zaproponować nam pojedynczy artykuł, również zapraszamy do kontaktu!

Wyślij wiadomość na adres: redakcja@konflikty.pl – w temacie wpisz „Artykuły”, a w treści napisz kilka zdań o sobie. Jeśli myślisz o stałej współpracy, załącz przykładowy artykuł (może być już opublikowany, a jeśli jest dostępny w internecie, wystarczy link), który dobrze zaprezentuje Twoje umiejętności. Jeśli chcesz zaproponować pojedynczy artykuł, załącz właśnie ten tekst.

Uwaga! Wszystkie artykuły z wyjątkiem analiz i felietonów komentujących bieżące wydarzenia muszą być opatrzone bibliografią albo zawierać linki w treści odsyłające bezpośrednio do źródeł!

Co oferujemy?

Redaktorzy i współpracownicy serwisu Konflikty.pl piszą u nas głównie dla własnej satysfakcji. Dzielenie się wiedzą to nasze hobby, uważamy jednak, że każda rzetelna praca musi być wynagrodzona przynajmniej w sposób symboliczny. Wszystkim naszym współpracownikom proponujemy więc upominki książkowe i karty podarunkowe. Stali współpracownicy otrzymują nasze legitymacje prasowe.