Navy SEALs – tajna broń amerykańskich prezydentów i elita elit sił specjalnych.

Znaleźli się na ustach całego świata, gdy zlikwidowali najgroźniejszego terrorystę naszych czasów – Osamę Bin Ladena. Polacy poznali ich za sprawą bestsellerów Snajper, Komandos i Operacja Geronimo.

Elitarni pozwolą ci zobaczyć w akcji legendarnych komandosów Navy SEALs.
Zapierające dech w piersiach fotografie sprawią, że poczujecie zarówno trud morderczych szkoleń, jak i emocje, które towarzyszą prawdziwej akcji. Dzięki tej książce na własne oczy zobaczycie, jak wyglądają akcje SEALsów, poznacie szczegóły ich uzbrojenia i sprzęt, którego używają.

Tylko tu znajdziecie ekskluzywne wypowiedzi SEALsów i wyjątkowe niepublikowane do tej pory fotografie z ich prywatnych archiwów. Zobaczycie też ujęcia ze wspólnych akcji z żołnierzami polskiego GROM-u.

Wkrótce kolejne zdjęcia!

[/podpis]

Brak podpisu, s. 26 – 27
© US Navy/DoD[/podpis]

[/podpis]

Gdy zachodzi konieczność użycia drogi morskiej, skrycie, SEALsi wykorzystują MKVIII MOD SEAL Delivery Vehicle (przewożonych na pokładzie łodzi podwodnej w Dry Deck Shelter) lub używają aparatów do nurkowania LAR V Drager. , s. 110 – 111
© US Navy/DoD[/podpis]

[/podpis]

“Never quit” – nigdy się nie poddawaj, s. 44
© US Navy/DoD[/podpis]

[/podpis]

Brak opisu, s. 1
© US Navy/DoD[/podpis]

[/podpis]

Od października 2005 do października 2007 specjalny zespół zadaniowy (Task Unit) SEAL uczestniczył w walkach w Ramadi. Tam SEAL wypracowali nowe metody współpracy z siłami konwencjonalnymi i Marines. Tam walczyli u boku szkolonych przez siebie żołnierzy irackich. W Ramadi poległ Mile Lee – pierwszy operator Navy SEAL poległy w Iraku. Zdjęcie – na pierwszym planie Mike Monsoor, Ramadi, 2006. , s. 139
© US Navy/DoD[/podpis]