Znasz się na wojsku, historii lub sprawach międzynarodowych? Potrafisz pisać i redagować teksty? Lubisz być na bieżąco z nowinkami na temat przemysłu zbrojeniowego i wydarzeniami w siłach zbrojnych świata? Uważasz, że mógłbyś pisać informacje tak samo albo lepiej niż my? Udowodnij to! Dołącz do naszej redakcji i pomóż w tworzeniu działu aktualności.

Przykładowe teksty o objętości 1–1,5 tysiąca znaków, dotyczące zagadnień lub wydarzeń, o których nie można przeczytać w polskich mediach głównego nurtu, prosimy przesyłać na adres: pawel@konflikty.pl

Co oferujemy

Konflikty.pl to serwis tworzony przez niewielką grupę miłośników wojskowości i historii, którzy pragną się dzielić swoją pasją. Wszyscy redaktorzy i współpracownicy serwisu piszą głównie dla własnej satysfakcji. Dzielenie się wiedzą to nasze hobby, uważamy jednak, że każda rzetelna praca musi być wynagrodzona przynajmniej w sposób symboliczny. Wszystkim naszym współpracownikom proponujemy więc upominki książkowe. Stali współpracownicy otrzymują nasze legitymacje prasowe.