Szanowni Czytelnicy!

Chciałbym podziękować za Waszą obecność w naszym serwisie od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas udało się wraz z redakcją wiele zmienić. Serwis stał się centrum informacyjnym o militariach i wojsku oraz historii. Moja przygoda z portalem dobiega jednak końca. Z nieukrywanym żalem opuszczam miejsce, za którego rozwój odpowiadałem przez ostatnie dziesięć lat. Jestem przekonany, że silna ekipa redakcyjna, jaką zbudował redaktor naczelny Łukasz Golowanow, pchnie rozwój portalu na nowe, nieznane ścieżki, serwując treść której potrzebujecie Wy – nasi użytkownicy.

Chciałbym również zachęcić osoby zainteresowane współpracą z redakcją do kontaktu z Łukaszem. Konflikty.pl to obecnie lider wśród portali militarnych o szerokiej treści, portal z dużą oglądalnością, bardzo dużym zaangażowaniem użytkowników (co drugi odwiedzający powraca do nas regularnie). Siłą serwisu jest zespół – osoby zainteresowane współpracą są inkubowane, tak aby miały możliwość publikowania ciekawych materiałów w jak najwyższej jakości. Decyzja, którą podjąłem ponad dziesięć lat temu, aby przyłączyć się do tej „szalonej” inicjatywy stworzenia pierwszego w Polsce portalu historyczno-militarnego, zaowocowała w postaci doświadczenia, kontaktów czy przyjaciół. Zachęcam wszystkich zainteresowanych, czy to współpracą recenzencką, czy redakcyjną, do kontaktu. W konflikty.pl jest możliwość i szansa na rozwinięcie skrzydeł. Wykorzystajcie to!

Przy okazji pragnę serdecznie podziękować osobom, które wspierały portal. Przewinęło się Was tak wielu, że trudno tutaj wymienić wszystkich! Dziękuję!

Andrzej Zasowski