konflikty
Strona głównaHistoriaMilitariaRecenzjeAktualnościWideoTapetyTestyForum
Strona Główna » Inne

"Majorowie" - trzeci tom cyklu 'Braterstwo Broni' już w księgarniach

Dien Bien Phu. Sajgon. Hanoi. W 1954 roku były to tylko egzotyczne nazwy z kampanii prowadzonej przez Francuzów na drugiej półkuli.

Wkrótce jednak zrobiło się o nich głośno na całym świecie, gdy na pomoc zostali wezwani żołnierze amerykańscy, doświadczeni w walkach na skąpanych we krwi plażach Normandii i polach minowych Korei. To oni odegrają decydującą rolę w walce z siłami partyzanckimi Ho Chi Minha.

konflikty zbrojne - historia militaria aktualności newsy


Dla jednych "sekretna'' wojna w Indochinach była szczytem głupoty, innym dała okazję do wzniesienia się na szczyty chwały. Wśród tych ostatnich znaleźli się również majorowie: Lowell, Felter, MacMillan i Parker, bohaterowie niezapomnianej sagi "Braterstwo broni".

Polecamy także poprzednie tomy cyklu Porucznicy oraz Kapitanowie.
konflikty zbrojne - historia militaria aktualności newsy


"Majorowie" W.E.B. Griffin
Przekład Piotr Kuś
ISBN 978-83-7301-976-8
Seria Thriller
Dom wydawniczy REBIS

private Martins, Dom wydawniczy REBIS
05.03.2008, 14:24


Portal historyczno-militarny Konflikty.pl pragnie szerzyć wiedzę o historii Polski i świata, ze szczególnym uwzględnieniem najintensywniejszego i najstraszniejszego z jej przejawów: historii wojen oraz narzędzi używanych do ich prowadzenia. Publikujemy teksty zarówno uznanych badaczy ze stopniami naukowymi, jak i doświadczonych pasjonatów, niemniej jednak na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy jakość.

Zobacz nasze profile:
       
Portal historyczno-militarny Konflikty.pl zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem: ISSN 2082-7903.