Drodzy Czytelnicy, zgodnie z obietnicą od wczoraj możecie już korzystać z nowej wersji portalu. Cieszymy się niesamowicie, że po kilku długich latach udało się udostępnić Wam serwis, w którym dostęp do informacji jest prosty i przejrzysty (zarówno na komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych).

Przed nami setki testów, dziesiątki wdrożeń i udoskonaleń portalu. Wprowadzać je będziemy w zależności od Waszych potrzeb i oczekiwań – bo to Wy jesteście dla nas najważniejsi! Prosimy więc Was o pomoc – jeśli podczas korzystania z portalu traficie na błąd/problem, zgłoście go za pomocą formularza raportowania błędów.

Chcemy również podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w tworzeniu nowego serwisu – zwłaszcza Krzyśkowi Dróżdżowi z WPmagus i Piotrkowi Solarzowi za mistrzowskie technologiczne wsparcie, Klaudii Mazurkiewicz i Marcie Rutkowskiej, za ciężką pracę wykonaną dla serwisu w dziale marketingu w przeciągu ostatnich lat – oraz ludziom, którzy poświęcili czas, aby serwis mógł wystartować w takiej formie, jak obecnie go widzicie. Bardzo się cieszymy, że dotarliśmy już tak daleko, ale wciąż długa droga przed nami.