konflikty
Strona głównaHistoriaMilitariaRecenzjeAktualnościWideoTapetyTestyForum
Strona Główna » Aktualności » Inne

UCAV-y w Indiach?

brak
Wszystko wskazuje na to, że szykuje się rewolucyjny skok jakościowy w Indyjskich Siłach Powietrznych - Szef Sztabu Powietrznego, marszałek S.P. Tyagi, poinformował, iż IAF zamierzają niedługo wprowadzić na wyposażenie UCAV-y, Bzpilotowe Bojowe Aparaty Latające.

Według marszałka Tyagiego Indie opanowały już wykorzystywanie UAV-ów, Bezpilotowych Aparatów Latających, wykorzystywanych w celach rozpoznawczych, w związku z czym przyszedł teraz czas na aparaty bojowe.

- Jeszcze ich nie mamy, ale w najbliższym czasie musimy je wprowadzić ze względu na pojawiające się symetryczne i asymetryczne zagrożenia - mówił Tyagi. Nie podał jednak szczegółów. Zaznaczył tylko, że Siły Powietrzne zamierzają zwiększyć precyzję i skuteczność uderzeń z powietrza, a do tego najlepiej nadają się właśnie UCAV-y.

Niedawno pisaliśmy o o tym, że IAF zamierzają zakupić od Rosji 80 śmigłowców wielozadaniowych Mi-17.

(air-attack.com)





Data dodania: 05.11.2006 · Data modyfikacji: 05.11.2006· Liczba wyświetleń: 837

Zobacz inne artykuły w tej kategorii

Kolejne ćwiczenia 8222Pomor 20128221Kolejne ćwiczenia „Pomor 2012”
Andrzej Pawłowski
W maju 2012 r. odbędą się kolejne ćwiczenia marynarek wojennych Federacji Rosyjskiej oraz Norwegii na obszarze arktycznym. Obecnie trwają rozmowy dotyczące szczegółów wspólnie podejmowanych działań.
Rozwiązanie konkursu "Rycerze Chrystusa"
Redakcja
W konkursie "Rycerze Chrystusa" wzięło udział ponad 250 uczestników. Serdecznie Dziekujemy! Poniżej znajdują się informacje o laureatach i poprawnych odpowiedziach.

Skomentuj artykuł i dołącz do dyskusji!

AutorAutor
Redakcja  
Redakcja

Liczba artykułów autora: 1019
AutorPatronat medialny

Berlińskie Wrota
Portal historyczno-militarny Konflikty.pl pragnie szerzyć wiedzę o historii Polski i świata, ze szczególnym uwzględnieniem najintensywniejszego i najstraszniejszego z jej przejawów: historii wojen oraz narzędzi używanych do ich prowadzenia. Publikujemy teksty zarówno uznanych badaczy ze stopniami naukowymi, jak i doświadczonych pasjonatów, niemniej jednak na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy jakość.

Zobacz nasze profile:
       
Portal historyczno-militarny Konflikty.pl zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem: ISSN 2082-7903.
Transport i przeprowadzki pomocne podczas tworzenia relacji realizuje firma Przeprowadzki Łódź, lider w dziedzinie transportu samochodowego.