konflikty
Strona głównaHistoriaMilitariaRecenzjeAktualnościWideoTapetyTestyForum
Strona Główna » Aktualności » Inne

1 000 000 użytkowników odwiedziło nasz serwis!

Już ponad 1 000 000 użytkowników odwiedziło stronę konflikty.pl przez trzy lata jej istninia w polskim internecie!
To dla nas wielki zaszczyt i dodatkowa motywacja do jak najlepszej i jak najefektywniejszej pracy dla Was drodzy Czytelnicy!

{{http://img260.imageshack.us/img260/3222/asdfsdfi9.jpg}}

Serdecznie Wam dziękujemy za słowa uznania i krytyki które pojawiły się przez te kilka lat funkcjonowania portalu! Pamiętajcie, że to Wy dla nas jesteście najważniejsi i tak pozostanie do końca świata!

Dziękujemy!





Data dodania: 29.05.2007 · Data modyfikacji: 29.05.2007· Liczba wyświetleń: 550

Zobacz inne artykuły w tej kategorii

Spitfire i C-47 z wizytą w Polsce
Redakcja
W dniu 4 czerwca do Polski przylecą samoloty Spitfire i Dakota, wchodzące w skład Królewskich Sił Powietrznych Wielkiej Brytanii. Celem historycznej podróży jest upamiętnienie udziału brytyjskich pilotów w operacji Wildhorn I - ewakuacji z okupowanego kraju zastępcy szefa sztabu Komendy Głównej AK gen. Stanisława Tatara
"Lodołamacz"- Wiktora Suworowa od jutra w księgarniach!
Redakcja
Kto naprawdę rozpoczął II wojnę światową? Według Wiktora Suworowa, z dostępnych materiałów, a także oficjalnych publikacji, wynika, że przywódcy komunistyczni w równej wierze jak naziści przyczynili się do wywołania wojny i snuli plany zdobycia Europy.

Skomentuj artykuł i dołącz do dyskusji!

AutorAutor
Redakcja  
Redakcja

Liczba artykułów autora: 1019
AutorPatronat medialny

Berlińskie Wrota
Portal historyczno-militarny Konflikty.pl pragnie szerzyć wiedzę o historii Polski i świata, ze szczególnym uwzględnieniem najintensywniejszego i najstraszniejszego z jej przejawów: historii wojen oraz narzędzi używanych do ich prowadzenia. Publikujemy teksty zarówno uznanych badaczy ze stopniami naukowymi, jak i doświadczonych pasjonatów, niemniej jednak na pierwszym miejscu niezmiennie stawiamy jakość.

Zobacz nasze profile:
       
Portal historyczno-militarny Konflikty.pl zarejestrowano w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych i oznaczono symbolem: ISSN 2082-7903.
Transport i przeprowadzki pomocne podczas tworzenia relacji realizuje firma Przeprowadzki Łódź, lider w dziedzinie transportu samochodowego.